Żłobek

Home Żłobek
O nas
Niepubliczny Żłobek Twórcza Chatka to urocze i bezpieczne miejsce dla dzieci w wieku od ukończenia 1 roku życia do trzech lat. Wyróżnia nas kameralna atmosfera i indywidualne podejście do każdego dziecka. Uczymy i wychowujemy poprzez zabawę. Naszym nadrzędnym celem jest bezpieczeństwo i komfort dzieci. W naszej ofercie kameralne grupy, wykwalifikowana kadra, dwujęzyczność – porozumiewamy się w języku polskim i angielskim, zajęcia artystyczne, dogoterapia, umuzykalnienie, taniec, muzykoterapia, bajkoterapia, zajęcia rozwojowe dostosowane do wieku dziecka i jego indywidualnych potrzeb. W naszym żłobku dzieci mają codziennie kontakt ze sztuką, co sprzyja wszechstronnemu rozwojowi.

W związku z dużym zainteresowaniem naszą placówką postanowiliśmy od nowego roku szkolnego 2021/22 zaprosić Was do nowego żłobka. Nowa lokalizacja żłobka to budynek D.K. Jubilat, który znajduje się na ul. Litewskiej 22 – naprzeciwko naszej obecnej lokalizacji. Żłobek ma osobne, niezależne wejścia oraz ogrodzony nowy plac zabaw!
Bardzo się cieszymy, że obdarzacie nas Państwo zaufaniem i chętnie zapisujecie dzieci do naszej placówki. To dzięki Wam możemy się rozwijać i tworzyć miejsca, w których dzieci poczują się jak w domu. Bardzo dziękujemy.
Lokalizacja: ul. Litewska 22 Tarnowskie Góry
  • Wiek: 1+
  • Koszt: od 590 zł
Dlaczego my?

Wykwalifikowana kadra

Nasza kadra to kreatywni i zaangażowani wychowawcy,
którzy szczególną uwagę zwracają na aktywność dziecka,
rozwijanie jego samodzielności, postawy twórczej
oraz naukę poprzez dobrą zabawę.

Komfort i bezpieczeństwo

Niepubliczny Żłobek Twórcza Chatka zapewnia opiekę i wychowanie w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa.

Kameralna atmosfera

Wspomagamy rozwój i wczesną edukację biorąc pod uwagę
indywidualne predyspozycje każdego dziecka.
Dbamy o rodzinną, kameralną atmosferę.

Troska o prawidłowy rozwój dziecka

Naszym nadrzędnym celem jest troska o prawidłowy rozwój każdego dziecka.

Opinie Rodziców
ja
Krzysztof
Tata Marty

Twórcza Chatka to wspaniałe miejsce dla mojej córeczki, z chęcią przychodzi na zajęcia i nieustannie mnie pyta kiedy znowu pójdziemy do Chatki?! Polecam z ręką na sercu! Wspaniała kadra, super opieka - rewelacyjny rozwój dziecka! Tak trzymać!

mama
Justyna
Mama Dominika

Polecam z całego serca! Wspaniała atmosfera, mnóstwo zajęć dodatkowych, bardzo dobre wyżywienie. To wszystko sprawia, że w Twórczej Chatce moje dziecko czuje się  jak w domu.