Żłobek

Home Żłobek
O nas
Niepubliczny Żłobek Twórcza Chatka to urocze i bezpieczne miejsce dla dzieci w wieku od ukończenia 1 roku życia do trzech lat. Wyróżnia nas kameralna atmosfera i indywidualne podejście do każdego dziecka. Uczymy i wychowujemy poprzez zabawę. Naszym nadrzędnym celem jest bezpieczeństwo i komfort dzieci. W naszej ofercie kameralne grupy, wykwalifikowana kadra, zajęcia artystyczne, dogoterapia, umuzykalnienie, taniec, muzykoterapia, bajkoterapia, zajęcia rozwojowe dostosowane do wieku dziecka i jego indywidualnych potrzeb. W naszym żłobku dzieci mają codziennie kontakt ze sztuką, co sprzyja wszechstronnemu rozwojowi. Dodatkowym atutem wszystkich naszych placówek jest ogrodzony plac zabaw.

Nasze lokalizacje:
  •   Niepubliczny Żłobek Twórcza Chatka – ul. Litewska 22 w Tarnowskich Górach (wejście z prawej strony budynku)
  •  Niepubliczny Żłobek Twórcza Chatka – ul. Wyszyńskiego 139B w Tarnowskich Górach
  • Wiek: 1+
  • Koszt: od 100 zł w zależności od wybranego pakietu
Dlaczego my?

Wykwalifikowana kadra

Nasza kadra to kreatywni i zaangażowani wychowawcy,
którzy szczególną uwagę zwracają na aktywność dziecka,
rozwijanie jego samodzielności, postawy twórczej
oraz naukę poprzez dobrą zabawę.

Komfort i bezpieczeństwo

Niepubliczny Żłobek Twórcza Chatka zapewnia opiekę i wychowanie w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa.

Kameralna atmosfera

Wspomagamy rozwój i wczesną edukację biorąc pod uwagę
indywidualne predyspozycje każdego dziecka.
Dbamy o rodzinną, kameralną atmosferę.

Troska o prawidłowy rozwój dziecka

Naszym nadrzędnym celem jest troska o prawidłowy rozwój każdego dziecka.

Opinie Rodziców
ja
Krzysztof
Tata Marty

Twórcza Chatka to wspaniałe miejsce dla mojej córeczki, z chęcią przychodzi na zajęcia i nieustannie mnie pyta kiedy znowu pójdziemy do Chatki?! Polecam z ręką na sercu! Wspaniała kadra, super opieka - rewelacyjny rozwój dziecka! Tak trzymać!

mama
Justyna
Mama Dominika

Polecam z całego serca! Wspaniała atmosfera, mnóstwo zajęć dodatkowych, bardzo dobre wyżywienie. To wszystko sprawia, że w Twórczej Chatce moje dziecko czuje się  jak w domu.

Weronika
Mama M. i M.

Super Miejsce do którego uczęszczają moje córki, Żłobek i przedszkole godne polecenia! Dziewczyny bardzo zadowolone i chodzą tam bardzo chętnie :)

Bożena
Mama K.

Syn od 3 mcy chodzi do przedszkola Twórcza Chatka. Dosyć szybko się zaadoptował, polubił Panie i nowych kolegów. Do przedszkola chodzi chętnie i bez marudzenia :) Jedzenie jest różnorodne i wg opinii dziecka smaczne. Tuż obok budynku przedszkole ma własny plac zabaw, jest też spory parking, a dla rodzin z mniejszymi dzieciaczkami zaraz obok przedszkola jest też żłobek, który również będziemy testować od września :) Jak na ten moment jesteśmy bardzo zadowoleni!

Agata
Mama I. i J.

Twórcza chatka to idealne miejsce dla maluchów! Początki zawsze są ciężkie ale Panie stoją na wysokości zadania i cudownie jest patrzeć jak dzieci biegną z uśmiechem do sali oraz żegnają się z ciociami. Pięknie wyposażone sale, jedzenie przepyszne, kadra na wysokim poziomie. Różnorodność zajęć i atrakcji dla dzieci na 5+