Żłobek UE

Home Żłobek UE
O nas
Niepubliczny Żłobek Artystyczny Milu-Art – projekt UE to 80 miejsc dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat, które będą dostępne w nowym żłobku przy ulicy Wyszyńskiego 139B. Projekt jest skierowany do rodziców mieszkających, pracujących lub uczących się w Tarnowskich Górach.

Zapewniamy ciepłą, rodzinną atmosferę i opiekę wykwalifikowanej kadry. W kameralnych grupach dzieci będą korzystały z bogatej oferty zajęć dodatkowych, takich jak język angielski, logopedia, zajęcia terapeutyczne, muzyczno-ruchowe, plastyczne, teatralne, planujemy też organizację koncertów.

Przy żłobku powstanie ogrodzony plac zabaw. Inwestujemy także we własną kuchnię, która zapewni dzieciom zdrowe posiłki. W październiku 2021 roku będziemy gotowi, by powitać naszych nowych podopiecznych.

365 zł z wyżywieniem

Koszt miesięcznego pobytu dziecka w żłobku, wraz z wyżywieniem, to 365 zł. Przystępna dla rodziców kwota jest pokłosiem unijnego projektu „Żłobek szansą na rozwój kariery zawodowej”, w ramach którego powstaje placówka.

Projekt zainicjowano z myślą o rodzicach chcących powrócić do aktywności zawodowej. Celem projektu jest ułatwienie powrotu na rynek pracy poprzez utworzenie 80 nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3.

Może z niego skorzystać mama lub tata mieszkający, pracujący lub uczący się w Tarnowskich Górach i jednocześnie sprawujący opiekę nad dzieckiem w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Warunkiem jest przebywanie na urlopie macierzyńskim / rodzicielskim czy wychowawczym, bycie osobą bezrobotną / niepracującą chcącą powrócić na rynek pracy lub osobą zatrudnioną zagrożoną zwolnieniem z pracy z uwagi na konieczność opieki nad dzieckiem.

Ruszyła rekrutacja!

Nowa placówka zapewni 80 miejsc dla maluchów, również tych z orzeczeniem o niepełnosprawności lub z opinią o wczesnym wspomaganiu rozwoju. Już teraz można skradać wnioski o przyjęcie dziecka do żłobka.

Zapisy do projektu pod numerem telefonu: 515-061-834.

Zgłoszenia przyjmowane są też w biurze projektu, przy ulicy Marcinka 26 w Tarnowskich Górach.

W związku z nową inwestycją przeprowadzimy reorganizację w naszych placówkach. W przyszłym roku szkolnym przedszkole będzie się znajdowało przy ul. Marcinka 26, żłobek na ul. Litewskiej 22, a nowy żłobek unijny na ul. Wyszyńskiego 139B.

Od początku naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdego dziecka, zapewnienie naszym podopiecznym możliwości rozwoju w atmosferze rodzinnego ciepła i bezpieczeństwa. Zapraszamy do kontaktu również tych rodziców, którzy nie kwalifikują się do udziału w projekcie unijnym, ale poszukują żłobka i przedszkola dla swoich pociech. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce żłobek lub przedszkole.

Bardzo się cieszymy, że obdarzacie nas Państwo zaufaniem i chętnie zapisujecie dzieci do naszej placówki. To dzięki Wam możemy się rozwijać i tworzyć miejsca, w których dzieci poczują się jak w domu. Bardzo dziękujemy.
Lokalizacja: ul. Wyszyńskiego 139B Tarnowskie Góry
  • Wiek: 6m+
  • Koszt: 365 zł
Dlaczego my?

Wykwalifikowana kadra

Nasza kadra to kreatywni i zaangażowani wychowawcy,
którzy szczególną uwagę zwracają na aktywność dziecka,
rozwijanie jego samodzielności, postawy twórczej
oraz naukę poprzez dobrą zabawę.

Komfort i bezpieczeństwo

Niepubliczny Żłobek Milu-Art zapewnia opiekę i wychowanie
w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa.

Kameralna atmosfera

Wspomagamy rozwój i wczesną edukację biorąc pod uwagę
indywidualne predyspozycje każdego dziecka.
Dbamy o rodzinną, kameralną atmosferę.

Troska o prawidłowy rozwój dziecka

Naszym nadrzędnym celem jest troska o prawidłowy rozwój każdego dziecka.

Linki do ogłoszeń

Opinie Rodziców
ja
Krzysztof
Tata Marty

Twórcza Chatka to wspaniałe miejsce dla mojej córeczki, z chęcią przychodzi na zajęcia i nieustannie mnie pyta kiedy znowu pójdziemy do Chatki?! Polecam z ręką na sercu! Wspaniała kadra, super opieka - rewelacyjny rozwój dziecka! Tak trzymać!

mama
Justyna
Mama Dominika

Polecam z całego serca! Wspaniała atmosfera, mnóstwo zajęć dodatkowych, bardzo dobre wyżywienie. To wszystko sprawia, że w Twórczej Chatce moje dziecko czuje się  jak w domu.