Żłobek UE

Home Żłobek UE
logotypy
Zapraszamy do żłobka utworzonego w ramach projektu „Żłobek szansą na rozwój kariery zawodowej.”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Głównym celem projektu jest ułatwienie powrotu na rynek pracy 160 rodziców/ opiekunów z terenu Tarnowskich Gór, poprzez utworzenie 80 nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3.

Projekt przeznaczony jest dla osób podejmujących pracę po przerwie związanej z urodzeniem dziecka i/lub wychowujące dzieci do lat 3, osób zatrudnionych wychowujących dzieci do lat 3, osób, które są poza rynkiem pracy ze względu na konieczność opieki nad dzieckiem do lat 3.

Wartość projektu: 2 539 624,84 PLN
Wnioskowane dofinansowanie UE: 2 158 681,11 PLN

Efektem zrealizowanych działań będzie osiągnięcie wskaźników:
– liczba utworzonych miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3;
– liczba osób opiekujących się dziećmi w wieku do lat 3 objętych wsparciem w programie;
– liczba obiektów dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami;
– liczba osób pozostających bez pracy, które znalazły pracę lub poszukują pracy po opuszczeniu programu;
– liczba osób, które powróciły na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem/wychowaniem dziecka, po opuszczeniu programu.

Niepubliczny Żłobek „Twórcza Chatka” – projekt UE
Zapewniamy ciepłą, rodzinną atmosferę i opiekę wykwalifikowanej kadry. W kameralnych grupach dzieci będą korzystały z bogatej oferty zajęć dodatkowych.
Przy żłobku powstał ogrodzony plac zabaw. Inwestujemy także we własną kuchnię, która zapewni dzieciom zdrowe posiłki.
365 zł z wyżywieniem
Koszt miesięcznego pobytu dziecka w żłobku, wraz z wyżywieniem, to 365 zł. Przystępna dla rodziców kwota jest pokłosiem unijnego projektu „Żłobek szansą na rozwój kariery zawodowej”, w ramach którego powstaje placówka.
Zapisy do projektu pod numerem telefonu: 515-061-834.
Zgłoszenia przyjmowane są też w biurze projektu, przy ulicy Marcinka 26 w Tarnowskich Górach.
W związku z nową inwestycją przeprowadziliśmy reorganizację w naszych placówkach. Obecnie nasze przedszkole znajduje się przy ul. Marcinka 26, żłobek na ul. Litewskiej 22, a nowy żłobek unijny na ul. Wyszyńskiego 139B.
Od początku naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdego dziecka, zapewnienie naszym podopiecznym możliwości rozwoju w atmosferze rodzinnego ciepła i bezpieczeństwa. Zapraszamy do kontaktu również tych rodziców, którzy nie kwalifikują się do udziału w projekcie unijnym, ale poszukują żłobka i przedszkola dla swoich pociech. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce żłobek lub przedszkole.

Bardzo się cieszymy, że obdarzacie nas Państwo zaufaniem i chętnie zapisujecie dzieci do naszej placówki. To dzięki Wam możemy się rozwijać i tworzyć miejsca, w których dzieci poczują się jak w domu. Bardzo dziękujemy.

Dlaczego my?

Wykwalifikowana kadra

Nasza kadra to kreatywni i zaangażowani wychowawcy,
którzy szczególną uwagę zwracają na aktywność dziecka,
rozwijanie jego samodzielności, postawy twórczej
oraz naukę poprzez dobrą zabawę.

Komfort i bezpieczeństwo

Niepubliczny Żłobek Twórcza Chatka zapewnia opiekę i wychowanie
w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa.

Kameralna atmosfera

Wspomagamy rozwój i wczesną edukację biorąc pod uwagę
indywidualne predyspozycje każdego dziecka.
Dbamy o rodzinną, kameralną atmosferę.

Troska o prawidłowy rozwój dziecka

Naszym nadrzędnym celem jest troska o prawidłowy rozwój każdego dziecka.

Opinie Rodziców
ja
Krzysztof
Tata Marty

Twórcza Chatka to wspaniałe miejsce dla mojej córeczki, z chęcią przychodzi na zajęcia i nieustannie mnie pyta kiedy znowu pójdziemy do Chatki?! Polecam z ręką na sercu! Wspaniała kadra, super opieka - rewelacyjny rozwój dziecka! Tak trzymać!

mama
Justyna
Mama Dominika

Polecam z całego serca! Wspaniała atmosfera, mnóstwo zajęć dodatkowych, bardzo dobre wyżywienie. To wszystko sprawia, że w Twórczej Chatce moje dziecko czuje się  jak w domu.